Uzman kadromuz öncelikli olarak kullanım alanına göre ürünün ve müşteri ihtiyaçlarının en önemli noktalarını belirler. Grafikerlerimiz, müşterilerinin talebi doğrultusunda Arda ambalaj yaratıcılığını ve çağdaş çizgisini ..
Extrüzyon üretim sürecinin ilk adımıdır. Çeşitli yoğunluk ve fiziksel özelliklere sahip granül halindeki ham maddeler extrüzyon tekniği ile film haline getirilir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda fiziksel özell..
Baskı, üretimimizin ikinci sürecidir. Müşterilerimiz tarafından arzu edilen tasarımlar, grafik bölümümüz tarafından hazırlandıktan sonra Flexo baskı tekniğinde dijital klişeler ile yüksek hızda 1 adet 4 renk,3 adet 6 ren..
Solventli veya solventsiz laminasyon teknikleriyle PE, PET, BOPP, CPP, PA, Metalize ve Pearlize gibi değişik yapıda malzemeler ısı ve kimyasal dayanıma yüksek tutkallar kullanılarak lamine edilir.  
Üretim sürecinin bu son bölümünde ürünler müşterilerimizin istediği çeşitli tip ve ebatlarda poşet haline getirilir.    
Üretim sürecinin son ayağı ürünlerimizin müşterilerimizin istediği ebat ve çaplara getirilmesidir. Bunu sağlamak için üretimden çıkan büyük çap ve endeki bobinler müşterilerimizin dolum makinelerinde kullanılmak üzere is..
Ürünleriniz titizlik ile sevk edilir.